W niedzielę 13 listopada Lady Aga z BPW rozmawiała z Jerzym Ziębą, naturoterapeuta-praktykiem oraz autorem bestsellera „Ukryte terapie”, którego druga część właśnie ukazała się drukiem. Spotkanie odbyło się przy okazji serii wykładów udzielanych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. A w wywiadzie Jerzy Zieba opowiada m.in. o swoich australijskich inspiracjach zdrowym odżywianiem, łamie tabu otaczające świat oficjalnych medycznych publikacji i niska świadomość oraz zależność lekarzy od systemu zdrowotnego, oraz dzieli się swoim pomysłem na usprawnienie obecnych procedur medycznych.

Aby dowiedzieć się, w czym tkwią przyczyny skuteczności i popularności jego metod, posłuchajcie wywiadu z Jerzym Ziębą w naszym archiwum na  Soundcloud!

Jerzy Zięba w dwóch dotychczas opublikowanych tomach swojej serii pt. “Ukryte terapie” odsłania ciemną – w sensie dosłownym – stronę medycyny akademickiej. Ujawnia wiele rzetelnych naukowych publikacji, które nigdy nie zostały dopuszczone do szerokiego obiegu, a które prezentują ogromną liczbę zakończonych sukcesem przypadków wyleczeń za pomocą prostych, tanich i ogólnodostępnych metod. Odnoszą się one do jednostek chorobowych, wobec których lekarze medycyny konwencjonalnej – a co za tym idzie, ich pacjenci – są zupełnie bezbronni. Te alternatywne metody, za którymi nie stoją żadne kampanie reklamowe (ponieważ na naturalnych środkach nie można zarobić, jako że nie można ich opatentować), są często wyśmiewane przez wąskie grono tzw. ekspertów, którzy w szybkim tempie tracą zaufanie społeczne, bo zdesperowani pacjenci sięgają po te terapie, które naprawdę leczą, niezależnie od tego, czy posiadają stempel medycznego establishmentu czy też nie. Milionowy nakład pierwszej części książki, przetłumaczonej na kilka języków i kupowanej na całym świecie, jest na to najlepszym dowodem.

*Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych.  Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

zieba2

polishshow-helloirlandia

Słuchajcie nas tutaj online