W niedzielę (08.01) gościł w studiu BPW – Grzegorz Kordek z Instytutu Psychologii Płci, który znany jest w Polsce jako specjalista od relacji męsko-damskich. A w wywiadzie m. in. o jego show w Dublinie Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem? oraz dlaczego tak naprawdę to kobiety rządzą światem.

gk-jak-rozmawiac-z

Już teraz posłuchajcie czym Grzegorz Kordek podzielił się podczas tego spotkania:

JAK ROZMAWIAĆ Z CHŁOPEM JEŁOPEM

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie błędy popełniają kobiety w komunikacji z mężczyznami to zapraszamy na wyjątkowy show tylko dla kobiet Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?  Zdobądź wiedzę na temat mężczyzn i budowania trwałych relacji oraz baw się świetnie w towarzystwie innych wspaniałych kobiet!

Kiedy: 20 stycznia 2017, godz.: 19.00 – Gdzie: DUBLIN, Ashling Hotel, przy Heuston Station, 8 Parkgate St, Arran Quay, Dublin 8.

Kiedy: 21 stycznia 2017, godz.: 19.00 – Gdzie: CORK – Clayton Silver Springs Hotel, Tivoli, Cork.

*Grzegorz Kordek – Na jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 5 lat było ponad 130 tys. osób. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Prezes Instytutu Psychologii Płci, członek i założyciel Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. Założyciel Akademii Ekspertów. Współpracuje z Johnem Grayem – autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” i z Anne Moir – autorką bestsellera “Płeć Mózgu”.

Grzegorz Kordek
                                                                               fot. Justyna Radzymińska

 

polishshow-helloirlandia

Słuchajcie nas tutaj online w każdą niedzielę!