W niedzielę (12.07.15) o godz. 14.30 w BPW gościła Agnieszka Janowska. A w wywiadzie m.in. o tym jak cztery lata temu zdecydowała się zmienić całkowicie ścieżkę kariery i  z „Dekoratora Sklepowego” przekwalifikowała się na „Terapeutę Duszy”.

Agnieszka Janowska o sobie:

„Budzę się rano z uśmiechem na ustach, wszystko mi wychodzi. Przyciągam właściwych ludzi i cudowne sytuacje, o jakich nawet nie marzyłam. Świat jest pełen niesamowitych zwrotów sytuacji: dostaję propozycje do gazety, radia, ludzie znajdują mnie nie wiadomo skąd. Coraz więcej klientów puka do moich drzwi. Otrzymuję piękne prezenty. Owszem, mam wiele nowych marzeń, jak te choćby ostatnie: nowiutkie Audi TT w czarnym kolorze, no i oczywiście partner na życie, bo jeszcze go nie spotkałam. Jednak tworzenie tego, to piękny proces.

Wyobraź sobie, że wszystko przychodzi ci łatwo? Bez żadnego wysiłku? Czy na pewno cieszyłbyś się tak bardzo z tego, co masz? Sprawiałoby ci taką radość? Pewnie nie… a może tak, kto wie. A może był byś kolejnym bogaczem znudzonym życiem?

A tak, jesteś tam gdzie jesteś, cieszysz się z każdego osiągnięcia. Nie jest tak? Wszystko, co robisz to krok milowy do wykreowania Twoich marzeń. Bo marzenia są po to, aby je spełniać, a radość z tego jest słodka jak likier czekoladowy.

Nie będę tutaj opowiadała, że czasem jest ciężko. Nie będę grzebała się w osobistych historiach, rodzinnych tragediach ani o wewnętrznych demonach. To wszystko opisałam już w książce. Tak naprawdę wszyscy to znamy, wszyscy przez to przechodziliśmy. W gruncie rzeczy jesteśmy do siebie wszyscy podobni. Jedyne, czym chcę się podzielić to tym, że warto czasem przejść przez piekło, by znaleźć się w wewnętrznym raju.”

*****

Agnieszka Janowska cztery lata temu zdecydowała się zmienić całkowicie ścieżkę kariery. Z „Dekoratora Sklepowego” przekwalifikowała się na „Terapeutę Duszy”. Nie było to proste, bo wymagało podjęcia pewnego ryzyka. Dzięki tej decyzji otworzyły się dla niej zupełnie nowe wrota możliwości. Bycie terapeutą wymagało terapii jej własnej duszy. Była to ciekawa podróż w głąb siebie, którą w późniejszym etapie przelała na papier w swojej książce „W Poszukiwaniu Zaginionej Duszy”. Dziś Agnieszka jest wykwalifikowanym „Life Coachem Holistycznym”, Mistrzem Reiki, Praktykiem NLP. Pracuje z innymi ludźmi, by pomóc im: odnaleźć siebie, odkryć siłę, potencjał i nieskończone możliwości, pogrzebać przeszłość. W 2015 roku dołączyła do najbardziej prestiżowego centrum holistycznego w Dublinie „Dublin Holistic Centre”, gdzie przyjmuje swoich klientów. Mimo kilkuletniego stażu odnosi dużo sukcesów. Już dwa razy gościła na antenie radia PLK FM, a recenzje z jej pracy ukażą się wkrótce w jednym z najpopularniejszych czasopism irlandzkich „ Women’s Way”. Na swoim koncie ma wiele warsztatów rozwoju osobistego.

Agnieszka Janowska – Life Coach Holistyczny