‚O wiele lepiej wiedzieć gdzie się podąża, nie wiedząc jak, niż wiedzieć jak iść, nie wiedząc dokąd’ – przysłowie meksykańskie.

Już w tą niedzielę (19.02.) zapraszamy Cię na spotkanie, którego celem jest odnalezienie i wzmocnienie świadomości TWOJEJ KOBIECOŚCI oraz korzystanie z siły jaką ona ze sobą niesie. Na warsztacie przekonasz się, że nie ma znaczenia rozmiar Twojego ubrania, czy masz partnera, czy żyjesz sama i czy mężczyźni oglądają się za Tobą na ulicy. Warsztat poprowadzi Małgorzata Krzymańska – coach holistyczny.

KONKURS ‚LEJDIS NIGHT’ – ROZWIĄZANIE❗
2 wejściówki na warsztaty pt. MOC Kobiety wygrywają Monika Borcz-Waluszko oraz Iwona Kempińska – GRATULUJEMY i życzymy przyjemnych chwil spędzonych na warsztacie!

 

Kobieta zupełnie inaczej wychodzi do przestrzeni w relacji niż mężczyźni, inaczej analizuje świat, inaczej pracuje i inaczej zarabia pieniądze. Inaczej też myśli i stara się o potomstwo oraz inaczej je wychowuje. To inaczej nie znaczy ani lepiej, ani gorzej. Otóż właśnie te inaczej nazwiemy, przyjrzymy się pozwalając sobie w pełni na siebie.

To czas by zaczerpnąć z grona wspierających kobiet, nie tylko przyjaciółek czy koleżanek, ale całkiem obcych osób, które pragną połączyć myśli, wiarę oraz doświadczenie tego co się przytrafia. Zasób ten pozwala, by wziąć odpowiedzialność za własne życie. Nic nie daje więcej radości i mocy jak zakochać się w ludzkiej naturze. Ponadto smak życia staje się pełny kiedy uświadomisz sobie złożoność i wspaniałość kobiecego ciała, zachodzących w nim procesów. Akceptacja do tego co jest, napełni Cię odwagą, niezbędną do realizacji radykalnych i życiowych zmian, które obdarzą Cię pełnią zdrowia, zadowolenia, zaufania do siebie. Najważniejsze jest słowo, które nauczy miłości i akceptacji istoty, którą jesteś – zapraszam po odkrycia!

Podczas warsztatu Małgorzata Krzymańska wykorzystuje miedzy innymi techniki pracy z ciałem wg metodyki A. Lowena, pracy z oddechem, kart coachingowych. W trakcie warsztatu będą tworzone konstelacje, co pozwali na doświadczenie, jak ważny jest porządek w systemie, czy to rodzinnym, czy każdym innym, w którym funkcjonujemy. To mocne i niezwykłe narzędzie, gdzie niewerbalny przekaz porządkuje złożone opowieści. Nosimy w sobie nie tylko odziedziczone geny mówiące o kolorze oczu, czy włosów, wyposażeni jesteśmy w historię doświadczeń naszych przodków. Choć nie pamiętamy ich, przechowujemy informację o tym jak przetrwać, jak żyć, nie rzadko powtarzamy ich los.

Indianie wierzą, że wypływa na nas ma siedem pokoleń wstecz, my mamy wpływ na siedem pokoleń, które nastąpi po nas, z tego powodu warto dbać o szeroko rozumiany porządek.

Udział w zajęciach daje wgląd w osobisty system wartości. Umożliwia dzielenie się z innymi, korzystanie z doświadczeń innych na zasadzie wzajemnej wymiany pełnej szacunku i życzliwości. Napisz właściwą dla siebie historię…

Warsztat poprowadzi:
Małgorzata Krzymańska – coach o holistycznym podejściu do życia, ekonomistka i politolożka. Od lat łączy życie korporacyjne z własnym rozwojem. Działa z pasją. Emanuje pokojem ducha i rozwagą. Jest coachem z praktyką ponad 800 godzin pracy indywidualnej i grupowej. Posiadam wykształcenie wyższe w zakresie komunikacji społecznej. Coaching to sposób na poznawanie życia w zgodzie ze sobą. Ponad 15 letnie doświadczenia na stanowiskach zawiązanych z zarządzaniem w międzynarodowych korporacjach daje praktyczny wgląd w proces. Zajmowała się sprzedażą, rekrutacją, szkoleniami, planowaniem ścieżek kariery pracowników.

Więcej: https://www.facebook.com/Małgorzata-Krzymańska-Coaching-Systemowy-1113956771972929/?fref=ts

Termin: 19 lutego 2017
Miejsce: Biblioteka Polska Dublin Biblary
Warsztat będzie trwał 3 godziny.
Cena 30€
Prosimy o rejestrację na adres: biuropodrozywewnetrznej@gmail.com lub pod numerem telefonu 0851408479.