Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem, którzy chcieliby rozwijać swoją pasję i zdobyć fachową wiedzę i doświadczenie medialne!

Jak szukać newsa, napisać dobry artykuł, felieton, umówić się i przeprowadzić ciekawy wywiad, zdać relację „na żywo”? Jak wygląda codzienna praca w mediach? Jak przygotować program informacyjny, a jak muzyczny? Czym różni się praca w gazecie, w radiu i w telewizji? Na te i inne pytania odpowiedzi udzieli prowadząca zajęcia – redaktor Kamila Okuniewska, absolwentka wydziału filologii poskiej i dziennikarstwa Uniwersytetu Zielonogórskieg – z wieloletnim stażem (15 lat), związana z Hello Irlandia.

Nasze zajęcia to nie tylko teoria – tę ograniczymy do niezbędnego minimum, ale przede wszystkim praktyczne aspekty dziennikarstwa. Uczestnicy opanują podstawy redagowania tekstów i materiałów audio, zdobędą wiedzę na temat nowoczesnych technologii medialnych oraz zasad etyki dziennikarskiej. Serdecznie zapraszamy! Warsztaty Dziennikarskie odbędą się w Inspire Gallery 17 czerwca (sobota) godz. 13-16. Cena: 25 Euro.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt – przesłanie wiadomości na facebooku.

Serdecznie zapraszamy!
Facebook Event