Wpadajcie już w ten czwartek (20.02) na “Ladies Night Start Up ” #2  o godz. 19.00 na kawę, ciacho oraz mnóstwo inspiracji! Będzie wszystko o tym jak założyć własny biznes 💪👌💯 Impreza tylko dla kobiet 😈W programie imprezy mnóstwo ciekawych prezentacji, interaktywnych dyskusji i mini warsztatów, które pomogą stworzyć i rozwinąć własny pomysł na biznes oraz przejść do następnego etapu, w którym możesz przekształcić pomysł na biznes w prawdziwą firmę.

Goście ‚Ladies Night Start UP!’

Marta Janas – ‚Twoja firma. Jak zacząć i jak rozwinąć firmę w Irlandii’

Czy jest coś, co KOCHASZ robić? Czy czas przestaje dla Ciebie istnieć, kiedy się tym zajmujesz? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że masz PASJĘ! Warto ją rozwinąć. SPOTKAJMY SIĘ!

Chciałabym Ci opowiedzieć jak stworzyć związany z nią biznes? Jak zbudować wspierający się zespół. Takie przymierze serc i umysłów nie tylko wzbogaci Twoje życie prywatne, ale i pomoże rozwinąć liczne projekty i firmy.

Mam na imię Marta. Jestem Kobietą, Mamą, ale także przedsiębiorcą, audytorem, trenerem biznesowym oraz globalnym konsultantem Boba Proctora – światowej klasy eksperta ds. rozwoju i biznesu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w Irlandii zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym (Irlandzki Urząd Skarbowy, Irlandzka Służba Zdrowia). Przez 15 lat skutecznie współtworzyłam efektywne zespoły w organizacjach rządowych i przedsiębiorstwach prywatnych.

Napisałam też książkę o Nas… KOBIETACH. Ale o tym opowiem jak się spotkamy…

Może zechcesz również odwiedzić moją stronę: www.thinkingintoresults.ie?

 

Katarzyna Ostasz – “Jak rozkręcić biznes online – dlaczego warto i jak to zrobić? ”

Nazywam się Katarzyna Ostasz. Na codzień pomagam moim klinetom przekuwać ciekawe pomysły w stabilny biznes stacjonarny oraz biznes online, ucząc przy tym żyć pełnią życia. Robię to holistycznie w oparciu o Waszą rzeczywistość. Uczę społeczność zamieszkłą w Irlandii bycia efektywnym poprzez praktykę medytacji dynamicznej ( www.silvamethod.ie ) oraz pomagam Polonii na całym świecie realizować potencjał na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej (www.awesomeness.ie).

Zapraszam na Ladies Night Start Up oraz prezentację pt: Jak rozkręcić biznes online – dlaczego warto i jak to zrobić?
Jeszcze kilka lat temu prowadzenie biznesu online było dla nas czarną magią, przynajmniej dla mnie, mówię sama za siebie. Ale widzieliśmy amerykańskie firmy, które to robią z ogromnymi sukcesami i rezultatami i widzieliśmy możliwości jakie dają nam nowoczesne technologie. Od tamtego czasu wielu z nas prowadzenie biznesu online pochłonęło, że trudno jest nam sobie wyobrazić jak mogliśmy robić wcześniej coś innego.
Z racji tego, że mój biznes działa przede wszystkim online oraz tego, że zawodowo zajmuję się między innymi rozwojem i wsparciem małych biznesów, a wiele z nich to właśnie biznesy online, chciałam się z Wami podzielić moją wiedzą i doświadczeniem w zakresie tego jak budować i rozwijać biznes online.

Poznaj mnie lepiej TUTAJ -> https://awesomeness.ie/poznajmnielepiej/

 

Kasia Forest – ‚Sexy Marketing – jak to zrobić!’

Będziecie mogły dowiedzieć się:

✅ czym jest atrakcyjny marketing

✅ jakie działania podjąć, aby nasz marketing był bardziej ‚sexy’

✅ czy twój wizerunek w sieci jest wystarczająco atrakcyjny, aby pokonać konkurencję

… i wiele więcej!

Facebook Event: http://bit.ly/2rAcQwW

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia! ✿

Bilety do nabycia w dniu imprezy oraz tutaj online!