Kolejna noc ‚Ladies Night – Christmas Market’ pełna wrażeń szykuje się w piątek 8 grudnia w godzinach od 18:00 do 21:00  w CIE Hall Inchicore Sports & Social Club (Dublin 8). 

 

Podczas naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. ? ⛄️❄️

Nasz Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonała okazja, aby przed Świętami Bożego Narodzenia uzupełnić swoje przydomowe spiżarnie w lokalnie robione produkty. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić świąteczne ciasto oraz polskie jedzenie m.in. pyszne pierogi by Eva Dumplings. Nie zabraknie również świątecznej wersji kawy Meastelo!

Podczas naszego świątecznego kiermaszu będzie można także skorzystać z darmowej analiza skóry, doboru profesjonalnej pielęgnacji domowej oraz w gabinecie, masażu rąk z naturalnymi kosmetykami TianDe a także darmowej sesji makijażowej.

Tym razem ciekawym urozmaiceniem jarmarku będą stoiska z biżuterią stanowiącą doskonały bożonarodzeniowy upominek dla bliskiej osoby.

Dla najmłodszych zaplanowano ich ulubione atrakcje – kącik artystyczny oraz zajęcia slime glue zorganizowane przez Happy Land Slime Factory. To prawdziwy hit wśród dzieci! Jest super zabawa, która uczy uczy dzieci obserwacji i rozwiązywania problemów. Podczas warsztatów dzieci nauczą się robić slime glue, które pózniej ze sobą zabierają. Cena zajęć to 6 € od dziecka. Na stoisku będzie można także zakupić zestaw do wykonania slime w domu.

Urozmaiceniem naszego wydarzenia będzie WARSZTAT ROZWOJOWY pt.”SZCZEPIONKA NA MELANCHOLIĘ, CZYLI ODPORNOSĆ MYŚLENIA”. Okres przedświąteczny, to czas w którym warto przygotować się nie tylko do świąt, ale również do Nowego Roku. Warto pomyśleć o tym, by wejść w ten czas odpuszczając trudne emocje, napięcia, urazy. Warto zadbać o lekkość myśli, radość i poczucie szczęścia. Warsztat poprowadzi: Izabela Kostka-Skwarczyńska. 

Bożonarodzeniowa edycja Ladies Night to idealny moment na spędzenie popołudnia w rodzinnej atmosferze!

Nie zabraknie rozgrzewających trunków, w szczególności tradycyjnego grzanego cydru  ⛄️❄️

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 20 Euro i wypełni kupon, będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Świąteczne szaleństwo zakupów czas zacząć ?❄️⛄️

Partnerzy wspierający wydarzenie:
Meastelo
Murray Flynn Maguire Solicitors
Auto Expert Garage
Digital Lotus


Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia oraz Londynek.net.