Kolejna noc ‚Ladies Night – Christmas Market’ pełna wrażeń szykuje się w piątek 14 grudnia w godzinach od 19:00 do 22:00  w In-spire Gallery (Dublin 1). 

 

Podczas naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. ? ⛄️❄️

Nasz Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonała okazja, aby przed Świętami Bożego Narodzenia uzupełnić swoje przydomowe spiżarnie w lokalnie robione produkty. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić świąteczne ciasto oraz polskie jedzenie m.in. pyszne pierogi by Eva Dumplings. Nie zabraknie również świątecznych drinków!

Podczas naszego świątecznego kiermaszu będzie można także skorzystać z darmowej analiza skóry, doboru profesjonalnej pielęgnacji domowej oraz w gabinecie, masażu rąk z naturalnymi kosmetykami TianDe a także darmowej sesji makijażowej.

Tym razem ciekawym urozmaiceniem jarmarku będą stoiska z biżuterią firmy Yova ‚Yova’ oraz ‚IviArt Handmade ’ stanowiącą doskonały bożonarodzeniowy upominek dla bliskiej osoby.

Urozmaiceniem naszego wydarzenia będzie czytanie z kart anielskich, tarota oraz Holistyczny Coaching. Jeśli chcesz sie lepiej poznać, skontaktować się ze swoja duszą, zrozumieć swoją sytuacje, podaruj sobie intuicyjaną sesje z kartami. Okres przedświąteczny, to czas w którym warto przygotować się nie tylko do świąt, ale również do Nowego Roku. Warto pomyśleć o tym, by wejść w ten czas odpuszczając trudne emocje, napięcia, urazy. Warto zadbać o lekkość myśli, radość i poczucie szczęścia. Coaching poprowadzi:‚Holistyczny Bazar’

Bożonarodzeniowa edycja Ladies Night to idealny moment na spędzenie popołudnia w rodzinnej atmosferze! Nie zabraknie rozgrzewających trunków oraz świątecznej muzyki ⛄️❄️

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 20 Euro, będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Świąteczne szaleństwo zakupów czas zacząć ❄️⛄️

Partnerzy wspierający wydarzenie:
Murray Flynn Maguire Solicitors
Digital Lotus