Kolejna noc ‚Ladies Night’ pełna wrażeń szykuje się (27.10) w polskiej bibliotece Biblary o godz. 19. Jest to cykliczna impreza (tylko dla kobiet) – dedykowana polskim kobietom biznesu z Irlandii.

Imprezę uświetni występ DreamRose! Julita Jaroszuk-Narkowicz vel Dream Rose to polska artystka mieszkająca w Irlandii – zajmująca się różnymi formami plastycznymi, jak również muzyką. Skomponowała i napisała trochę piosenek, które będzie można usłyszeć na Ladies Night. Na co dzień mama dwóch małych szkrabów.

julita

Będzie też okazja, żeby napić się fantastycznej kawy Meastelo – w wersji czarnej i zielonej. W programie imprezy ciekawe wystąpienia i interaktywne dyskusje – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu i poprawą jakości swojego życia!

18.45 – Doors Open

19.00 – Kasia Ostasz – Life Coach & Instruktor Metody Silvy„5 filarów dobrego samopoczucia zapracowanej kobiety XXI wieku”. Kasia podpowie kobietom w jaki spoób, pomimo sytuacji stresowych w życiu prywatnym i zawodowym zachować harmonię i równowagę w życiu.

Katarzyna Ostasz – Life Coach & Instruktor Metody Silvy, która w swojej pracy zawodowej przede wszystkim wspiera swoich klientów w stawaniu się ich lepszą wersją siebie oraz w realizacji ich celów prywatnych i zawodowych. Codzienną inpirację możesz czerpać na stronach biznesowych Kasi: www.awesomeness.ie oraz www.silvamethod.ie.

*** Koniecznie zabierzcie ze sobą kartkę i coś do pisania. Prezentacja w formie mini-warsztatów,  które dostarczą masy inspiracji oraz praktycznych informacji.

19.30 – Agnieszka Janowska  – Life Coach Holistyczny & Terapeutka Duszy„Powiedzieć Sobie Tak”.

„Czym jest życie w obfitości jak nie podjęciem pewnych dla nas ważnych decyzji w życiu?! Szczęście nie pojawia się tylko dla wybranych. Szczęście i obfitość nie są sprawą wydarzeń losowych! Często jest tak, że to sami musimy o nie powalczyć. To walka nie ze światem, to walka z samym sobą, ze swoimi lękami, niskim poczuciem wartości, przekonaniem „nie zasługuję, jestem do niczego”. Nie ważne skąd mamy te podświadome, sabotujące nas programy. Lista byłaby ogromnie długa. Ważne jest jak je odkryć, jak stawić im czoła i powiedzieć sobie: NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJĄ. W jaki sposób to zrobić i co za tym idzie – opowiem więcej na naszym spotkaniu.”

Agnieszka Janowska (www.agnesholisticlife.com) – Life Coach Holistyczny, Terapeutka Duszy, autorka programu „Coaching Inside-Out”, autorka książki „W Poszukiwaniu Zaginionej Duszy”. Założycielka „Agnes’ Holistic Life” – gdzie pomaga wielu ludziom odnaleźć się w trudnych sytuacjach, wyjść z depresji, czy po prostu odnaleźć radość życia. Pracuje pod parasolem największego Centrum Holistycznym w Irlandii: „Dublin Holistic Centre”. Terapią holistyczną zajmuje się od 2011 r, przedtem jej pasją była moda. W końcu udało się jej połączyć te dwa aspekty w jedna całość poprzez projekt „Coaching Inside&Out”.

20.00 – PRZERWA NA CIACHO I KAWĘ Meastelo.

meastelo-perfect-day

20.30 – Prezentacja  FAB Club Female and Business Network.

20.45 Monika Rak – Coach, Trener, Pedagog„Twórcza moc słów”. Monika opowie o tym jak słowa, które wypowiadamy na co dzień wpływają na nasze samopoczucie, samoocenę, relacje z innymi oraz na naszą przyszłość.

Monika Rak jest doradcą zawodowym, pedagogiem pracy, jak również life coachem, coachem kariery oraz inteligencji emocjonalnej. Monika prowadzi własną firmę coachingową o nazwie „Happy Choice”. Jest przekonana, że jeśli tylko poznamy i wykorzystamy niesamowita moc myśli i słów, pozwolimy sobie na Bycie Autentycznym, Zaufamy Swojej Intuicji i Podążymy za Głosem Serca, możemy odnaleźć Spełnienie nie tylko zawodowe, lecz także życiowe. Wierzy, iż każdy człowiek ma w sobie nieograniczony potencjał, wszystko czego potrzebuje aby znaleźć Spełnienie, Satysfakcję, Radość, Szczęście, a także odwagę aby realizować swoje marzenia będąc w zgodzie nie tylko z sobą samym, ale również żyjąc w harmonii z innymi. Monika prowadzi indywidualne sesje coachingowe oraz spotkania grupowe. Pomaga swoim klientom w odnalezieniu tak zwanej ‘misji życiowej’ i jej realizacji, wspiera rozwój intuicji. Jest również twórcą i prezenterem programów w Charity Radio. Od wielu lat zajmuje się też hobbistycznie przeróżnymi formami artystycznymi od malarstwa po fotografię. Kocha ludzi, samorozwój, taniec, muzykę i książki.

21.15 – Prezentacja Kariny Zembrzuskiej z  Akademia Małego Artysty PLAMA. Karina opowie o roli sztuki w rozwoju dziecka i dlaczego twórczość artystyczna jest tak istotna w życiu małego człowieka.

Karina jest z wykształcenia dziennikarką i projektantem graficznym, z zamiłowania pedagogiem i instruktorem sztuki. Pracuje jako przedszkolanka oraz współpracuje z centrum artystycznym dla dzieci Axis w Ballymun.

Tylko u nas w trakcie Ladies Night wystawa prac Agnieszki Dzidy! Agnieszka Dzida działa artystycznie przez całe życie. Ma doświadczenie teatralne, literackie, muzyczne, ale głównie rysuje i maluje co bardzo lubi i sprawia jej dużo przyjemności. Od kilku lat działa profesjonalnie i można jej prace było zobaczyć na kilku wystawach zbiorowych, w galeriach oraz na jej stronie www.agnieszkadzida.com. Agnieszka rysuje portrety zwierzaków na zlecenie oraz maluje.

agad1

Podczas imprezy będzie też można kupić kawę Meastelo (250 gram) w specjalnej cenie 4 Euro!

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!
Zapraszamy!

Partner wspierający wydarzenie:
Kawa Meastelo

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

ladies_night_2016