Zapraszamy serdecznie 27 kwietnia 2017 na “Ladies Night” pod hasłem „Sukces jest Kobietą!” – impreza tylko dla kobiet do polskiej biblioteki Biblary. Wstęp wolny!
Kobieta sukcesu to nie tylko kobieta spełniona na gruncie zawodowym, ale także rozwijająca swoje zainteresowania, talenty i pasje. Kobiety potrafią być dla siebie ogromnym wsparciem i inspiracją. Niestety wiele z nich nadal nie wierzy w swoje umiejętności. Kobietom często wydaje się, że nie zasługują na sukces – myślą, że są zbyt słabe i brakuje im kompetencji. To, czego im brakuje tak naprawdę, to pewność siebie. Często same blokują siebie przed odniesieniem spektakularnego sukcesu, który w większości przypadków jest na wyciągnięcie ręki. Na sukces bowiem trzeba zapracować, a kobiety potrafią być prawdziwymi tytanami pracy.W programie imprezy mnóstwo ciekawych prezentacji oraz interaktywnych dyskusji. O naszą-Waszą-cerę oraz urodę zadba TianDe. Swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem poradzi, doradzi i pomoże w wielu „skórnych” i nie tylko problemach.

Meastelo przypadnie w udziale zadbanie o dobrą kawę. Oczywiście nie zapomnimy o Waszym podniebieniu – przygotujemy sssssooooczystą kolację z ciekawymi deserami!
Start: godz 19.00
Zapraszamy!
Partnerzy wspierający wydarzenie:
1) Kawa Meastelo https://meastelo.com/pl_PL/

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!