Zapraszamy serdecznie 25 stycznia 2018 na “Ladies Night” pod hasłem „Nowy Rok! Nowe wyzwania – Nowa energia!” do The Green Room Bar #GirlsPower?? Impreza tylko dla kobiet ?Wstęp 5 Euro!

W programie imprezy mnóstwo ciekawych prezentacji (Katarzyna OstaszDaria Janowska, Ewa Cyfert, Emilia Lorenc, Monika Forrest), interaktywnych dyskusji i mini warsztatów – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poprawą jakości życia!

*** Koniecznie zabierzcie ze sobą kartkę i coś do pisania (Prezentacje w formie mini-warsztatów,  które dostarczą masy inspiracji oraz praktycznych informacji).

 

18.45 – Doors Open

19.00Katarzyna Ostasz – Life Coach, Instruktor Metody Silvy – ”ZRÓB TO PO SWOJEMU”.

Praktyczna prezentacja dla wszystkich tych, których intensywny tryb życia powoduje, że szukają sposobów na poprawę jakości codziennego funkcjonowania w życiu prywtanym i zawodowym. Dla wielu urok ‘nowych możliwości’ czy też ‘nowego początku’ będzie unosić się przez cały styczeń 2018, być może już teraz niektórzy czują magię Nowego Roku? Warto zatem, aby nowe projekty, cele i marzenia realizować po swojemu, a nie jak dyktują nam trendy. Jak to zrobić? O tym już w trakcie Ladies Night.

Katarzyna Ostasz – dyplomowany coach oraz certyfikowany trener światowej sławy programu Metody Silvy. Prywatnie spełnia się jako mama i żona. Każdego dnia swoim wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem wspiera ludzi w odkrywaniu potencjału – w stawaniu się najlepszą wersją siebie na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Autorka coachingowego programu online – POZNAJ SWOĄ MOC – ODKRYJ DROGĘ DO SUKCESU, w którym wykorzystuje narzędzia z zakresu coachingu holistycznego wraz z elementami Metody Silvy. Więcej informacji na temat pracy Kasi, można znaleźć na www.awesomeness.ie oraz www.silvamethod.ie.

19.30 Emilia Lorenc Diagnosta laboratoryjny, biolog molekularny oraz doradca dietetyczny7 kroków do Zdrowia na Nowy Rok”.

Emilia podpowie kobietom jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie za pomocą 7 prostych kroków, dzięki którym zmieniamy podejście do nas samych. Pozwolą nam one zachować zdrowie, nauczą samoobserwacji, uważności i życia w zgodzie ze samym sobą i otaczającym nas światem. Jeśli chcemy ogarnąć sprawy zewnętrzne (pracę, dom, rodzinę, realizować marzenia) – warto najpierw zadbać o siebie i swoją codzienność!

Emilia Lorenc – łączy w swojej pracy starożytną mądrość medycyny naturalnej i nowoczesne odkrycia medycyny akademickiej, Wraz z mężem, lekarzem na co dzień dbają o zdrowie całych rodzin Polsce i poza granicą www.lorencmedical.com Autorka wielu publikacji z zakresu profilaktyki zdrowia. Emilia prywatnie jest mamą trójki dzieci.

 

 

20.00 – PRZERWA NA CIACHO I free KAWĘ  Meastelo.

20.30Daria Janowska ”Wizerunek w Social Media

Co zrobić, aby stworzyć swój profesjonalny wizerunek w Social Media? Pierwszy i jeden z najważniejszych kroków to profesjonalna biznesowa sesja fotograficzna.

Podczas prezentacji dowiemy się m.in. jak ważny jest profesjonalny makijaż podczas sesji biznesowych, które bardzo często pracują na pierwsze wrażenie firmy lub przedsiębiorcy tworzącego swój profesjonalny wizerunek w Social Media.

Daria Janowska Make-up Artist  –  od 8 lat wykwalifikowana specjalistka d/s makijażu, wizażu, stylizacji i pielęgnacji skóry, przedstawi nam korzyści związane z wykonania profesjonalnego makijażu do sesji, rozwieje najczęstsze obawy klientów związane z jego wykonaniem oraz podzieli się wiedzą jak go dopasować pod indywidualne potrzeby związane z rodzajem wykonywanego zawodu.

 

 

Stoisko z biżuterią Yova – zawsze dla Kobiet i z Kobietami ????? Dlatego znów czekać na Was będzie Joanna Michulka z tą wyjątkową, ręcznie robioną biżuterią ? W ofercie Yova znajdziecie piękne tytanowe kolczyki i bransoletki z bursztynem. Będą też skórzane bransoletki idealne do codziennych stylizacji. 

 

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!
Zapraszamy!

 

Bilety oferuje Eventbrite: https://www.eventbrite.com/e/ladies-night-the-green-room-bar-tickets-41216778494

 

Partnerzy wspierający wydarzenie:
1) Kawa Meastelo https://meastelo.com/pl_PL/
2) Murray Flynn Maguire Solicitors
3) Digital Lotus

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!