Świat biegnie do przodu, a z nim program Ladies Night, dlatego stawiamy na to co oryginalne i wyjątkowe, bo Lejdis z Irlandii zasługują na najlepszą jakość! Kultowy wieczór w którym tylko Lejdis moga brać udział – oczywiście oprócz męskiej załogi serwującej kawę Meastelo 🙂

Zapraszamy serdecznie 23 lutego 2017 na “Ladies Night” pod hasłem „Czas odkrywania kobiecości, czyli jak wydobyć z siebie piękno” – impreza tylko dla kobiet do polskiej biblioteki Biblary. Wstęp wolny!

W programie imprezy mnóstwo ciekawych prezentacji oraz interaktywnych dyskusji na temat URODY I ZDROWIA. O naszą-Waszą-cerę oraz urodę zadba TianDe. Swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem poradzi, doradzi i pomoże w wielu „skórnych” i nie tylko problemach.

Podczas Ladies Night będzie można także skorzystać z darmowej analizy skóry, doboru profesjonalnej pielęgnacji domowej oraz w gabinecie, masażu rąk z najwyższej jakości olejkami naturalnymi oraz relaksujących sesji Reiki z Relaxing Therapies – dobroczynnych dla ciała i ducha.

Meastelo przypadnie w udziale zadbanie o dobrą kawę. Oczywiście nie zapomnimy o Waszym podniebieniu – sssssooooczystą kolację przygotuje firma Ewa’s Dumplings!

18.45 – Doors Open

19.00 – Prezentacja Lidii Lewandowskiej, współzałożycielki firmy BeautyOils.

Podczas prezentacji Lidia odpowie na wasze pytania dotyczące kremów i maseł opartych na bazie olejów kosmetycznych oraz ich wykorzystaniu w codziennej pielęgnacji.

Dla wszystkich uczestniczek Ladies Night mamy także darmowe próbki oraz atrakcyjne rabaty na Produkty BeautyOils.

19.20 Prezentacja „Kobiecość to siła umysłu” – Kasia Ostasz

Kobiecość to siła umysłu, to pewność siebie, to stan, w którym czujesz się dobrze we własnej skórze, to akceptowanie siebie wraz z całym zestawem niedoskonałości.

Pewności siebie można się nauczyć, o tym jak to zrobić i efektywnie wprowadzić w życie opowie w trakcie Ladies Night – Katarzyna Ostasz, Life Coach oraz Instruktor Metody Silvy, która w swojej pracy zawodowej przede wszystkim wspiera swoich klientów w stawaniu się ich lepszą wersją siebie oraz w realizacji ich celów prywatnych i zawodowych. Codzienną inpirację możesz czerpać na stronach biznesowych Kasi: www.awesomeness.ie oraz www.silvamethod.ie.

19.45 – Zaproszenie na show Zaklinacz Kobiet od Ewa Pisarska z kobieca.info.

„Zaklinacz Kobiet” to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, po polsku, do którego scenariusz pisze samo życie. Prowadzący Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn oraz związku.

20.00 – PRZERWA NA CIACHO I KAWĘ  Meastelo. Podczas imprezy będzie można kupić kawę Meastelo (250 gram) w specjalnej cenie 4 Euro! Kawa Meastelo – Prawdopodobnie najlepsza kawa w Dublinie! Słodka w filiżance o zapachu karmelu i łagodnie czekoladowa o wyczuwalnym drugim posmaku orzechowo – migdałowym – taka właśnie jest palona kawa Meastelo! Polski biznes z siedzibą w Dublinie.

20.30 – Prezentacja „Dieta oddychania” –  Emilia Lorenc

Każdy mówi weź głęboki oddech, oddychaj głęboko ale czy tędy droga? Czy wiesz co to jest hiperwentylacja i jak wpływa na nasze zdrowie? Czy wiesz, że oddech może być leczniczy w różnych chorobach przewlekłych i redukcji stresu? Jak oddychasz? Chrapiesz? Wzdychasz? Jak prawidłowo oddychać? Oczywiste, nie do końca. Uważność oddychania, to pierwszy krok doświadczania siebie.

* Emilia Lorenc – diagnosta laboratoryjny, biolog molekularny, doradca dietetyczny. MACSLM, NTOI, www.lorencmedical.com

20.50 Jak stworzyć profesjonalny wizerunek marki osobistej w sieci podpowie Kamila Dydyna – aktorka, reżyserka i producentka filmowa, która od 2007 roku mieszka i pracuje w Irlandii.

Dzisiaj o dobrą reputację w sieci musi zadbać każdy. Nieważne, czy jesteś dyrektorem zarządzającym, przedsiębiorcą czy świeżo upieczonym absolwentem szkoły wyższej: Twój wizerunek w Internecie może Ci otworzyć lub zamknąć drzwi do sukcesu. Według badań przeprowadzonych na zlecenie Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” – aż 63 proc. małych i ponad 57 proc. średnich firm zatrudnia osoby z polecenia.

21.20 – Prezentacja „Dlaczego warto się suplementować” – Aurelia Trynks.

Wiele osób na słowo „suplement” uśmiecha się z przekąsem pod nosem. Jedyne z czym im się to słowo kojarzy, to nieskuteczne preparaty z reklam, które są przedstawiane jako remedium np. na kaszel palacza, na dyskomfort po posiłku, na zaparcia, na stresujący czas w trakcie sesji. Nagle okazuje się, że jest tabletka na wszystko!

Jeszcze występują tak zwane suplementy diety, którymi faszerują się albo panie pragnące szybko i skutecznie schudnąć lub panowie, którzy chcą nieco „przypakować”.Tymczasem prawdziwa suplementacja nie ma nic wspólnego z szybkim łagodzeniem objawów czy sztucznym pompowaniem mięśni. Odpowiednio dobrane suplementy najlepszej jakości, w dobrej dawce i formie, mogą zdziałać prawdziwe cuda, zarówno u osób z niewielkimi dolegliwościami, jak i u ciężko chorych.

Tylko u nas w trakcie Ladies Night będziecie mieć szansę poznać polską artystkę mieszkającą w Dublinie – Martę Maję Jasińską!

Start: godz 19.00
Zapraszamy!

Partnerzy wspierający wydarzenie:
1) Kawa Meastelo https://meastelo.com/pl_PL/

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia