Czwarte spotkanie z cyklu „Biznesowa kawa” w In-spire Galerie Dublin. Będziemy nie tylko rozmawiać o tym JAK ROBIĆ DOBRE ZDJĘCIA NA PROFIL/DO BIZNESU/BLOGA prosto i szybko, ale rownież od razu praktykować zdobytą wiedzę! Czy to trudne? Zupełnie nie! A z drobnymi wskazówkami od naszego eksperta Eva Cyfert Photography to będzie już banalnie proste ???

Zapraszamy na spotkanie networkingowo-szkoleniowe, na którym poznamy się bliżej oraz będziemy robić #zdjęcia smartfonem i wykorzystywać aplikacje do tworzenia contentu na swój profil/ do biznesu/ na bloga ?

Coraz większe wymagania followersów i rosnąca konkurencja sprawiają, że jeśli naprawdę chciałbyś zgromadzić wielu obserwujących i zarabiać na publikowanych przez siebie postach, musisz postawić nie tylko na spójność, ale i na jakość. Poznaj zasady, które pomogą Ci poprawić jakość twojego contentu. W programie imprezy prezentacja, ćwiczenia oraz interaktywne dyskusje na temat FOTOGRAFII W SOCIAL MEDIA. Polecamy!

Będzie też okazja, żeby napić się fantastycznej kawy Meastelo – w wersji czarnej i zielonej ☕️

Dla kogo?

Jeśli jesteś blogerką, marketingowcem / marketerem, coachem, trenerem lub innym specjalistą w swojej branży, kosmetyczką, artystką makijażu, fryzjerką, prowadzisz własny biznes albo dopiero planujesz go założyć – przyjdź i zainspiruj siebie albo innych, poznaj nowych ludzi, powymieniaj się wizytówkami.

Dlaczego warto dołączyć?
Podczas „Biznesowej kawy” każda osoba będzie miała możliwość przestawienia się i powiedzenia nad czym aktualnie pracuje. Spotkanie ma na celu poznanie się, wymianę doświadczeń i zrobienie kolejnego kroku w rozwoju swojego biznesu.

Kiedy?
25.02. 2018 (niedziela), godz. 14:00-17:00.
Wstęp: 20 Euro

„Biznesowa kawa” jest objęta całkowitą rezerwacją miejsc.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie na adres: ? biuropodrozywewnetrznej@gmail.com lub zadzwonić 0877 489 517.

Zapraszamy serdecznie!

Patronat medialny Hello Irlandia